Catering świąteczny z restauracji MeranO w Otwocku, prowadzonej przez Łukasza Pielaka – jednego z najlepszych szefów kuchni w Warszawie, to gwarancja udanego przyjęcia świątecznego. W naszych potrawach odnajdą Państwo najlepsze tradycje kulinarne, wieloletnią praktykę kucharzy w topowych restauracjach oraz finezję cechującą pasjonatów sztuki kulinarnej. 

Zapraszamy do składania zamówień na specjały świąteczne od Bistro MeranO w Otwocku. Jak co roku szef kuchni Łukasz Pielak proponuje przystawki, zupy i dania gorące oraz ciasta, które nadadzą każdej domowej uczcie prawdziwie odświętnego charakteru. Proponujemy catering dla naszych gości indywidualnych, jak również z przyjemnością zapewnimy oprawę kulinarną przyjęć firmowych.

W naszym podejściu do gotowania łączymy najlepsze kulinarne tradycje i praktyki ze szczyptą fantazji i kreatywności. Wybierając catering MeranO mają Państwo gwarancję, że na stole pojawią się dania nie tylko smaczne i pięknie prezentujące się, ale przede wszystkim z najlepszym z możliwych składem, sprawdzoną recepturą i przygotowane przez doświadczonych kucharzy, którzy wiedzą, jaki efekt końcowy chcą uzyskać.

Bądźmy razem w te święta i spędźmy je pysznie!
Jeżeli macie Państwo specjalne potrzeby lub prośby, porozmawiajmy.

Bistro MeranO, ul. Sosnowa 3 w Otwocku
600 931 767, (22) 779 40 65
meranocafe@gmail.com