W Bistro MeranO organizujemy warsztaty kulinarne dla gości restauracji, jak również dla firm.

Uczestnicy zrelaksują się w miłym towarzystwie podczas wspólnego gotowania – z lampką wina w dłoni, przy własnym stanowisku pracy wyposażonym w płytę indukcyjną dla każdego uczestnika, słuchając opowieści szefa kuchni Łukasza Pielaka, który krok po kroku będzie Was prowadzić do kulinarnego celu: przyrządzenia aromatycznej zupy, sycącego dania głównego i rozpływającego się w ustach deseru. 

Nasi goście poznają ciekawe przepisy pozwalające przygotować następnie przyjemną kolację dla swoich przyjaciół i rodziny, kulinarne zasady i sztuczki (np. jak podkręcać aromat potraw naturalnymi olejkami eterycznymi), a na końcu wspólnie zasiądziemy przy stole, aby zjeść przyrządzone dania w ramach kolacji. 

Każdy uczestnik wróci do domu z mnóstwem pozytywnych wrażeń oraz prezentem – olejkiem eterycznym (5ml) do własnych domowych eksperymentów kulinarnych! 

Warsztaty odbywają się w sali bankietowej w Bistro MeranO (I piętro) przy ul. Sosnowej 3 w Otwocku. Terminy wydarzeń wraz z szczegółami takimi jak cena i sposób zgłaszania ogłaszamy na naszych profilach społecznościowych Facebook, Instagram oraz Google. Więcej informacji także udziela nasza obsługa.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami w sprawie rezerwacji terminów na nadchodzące wydarzenia lub zaplanowania integracji dla Państwa pracowników.
Dla osób zainteresowanych zakupem uczestnictwa w warsztacie na potrzeby prezentu, posiadamy w sprzedaży vouchery podarunkowe.
meranocafe@gmail.com