Sala bankietowa

Sala bankietowa – imprezy okolicznościowe w dobrym smaku

Zapraszamy do nowej, ponad 100-metrowej przestrzeni w Bistro Merano, która została stworzona z myślą o przyjęciach okolicznościowych i imprezach zorganizowanych. To tutaj Szef Kuchni – Łukasz Pielak podejmie Was niecodziennymi smakami dań kuchni fusion we własnych, oryginalnych interpretacjach. 

Sala bankietowa Bistro Merano to idealne miejsce do organizacji ważnych wydarzeń w życiu takich jak: wesela, chrzciny, komunie, imieniny, urodziny czy konsolacje. W Bistro Merano organizujemy także imprezy firmowe z przepysznym cateringiem i szampańską atmosferą, którą zapewni Wam nasza obsługa i niecodzienny klimat sali, ulokowanej w otoczeniu sosnowych lasów. Nie boimy się również niestandardowych eventów, które zasługują na najlepszą oprawę. Wszystkim naszym Gościom oferujemy szeroki wachlarz usług, dopasowany do oczekiwań i budżetu.

Bankiety i przyjęcia w nowej odsłonie Bistro Merano pozwolą Ci na zorganizowanie niepowtarzalnej imprezy z wyjątkowym menu, adekwatnym do charakteru uroczystości, i atrakcjami, które uświetnią każde wydarzenie. Bez względu na to, jaką imprezę chcesz zorganizować, Twoi Goście będą czuć się u nas swobodnie i komfortowo.

Doskonałe miejsce, przemiła obsługa oraz nietuzinkowe dania przygotowane przez naszego Szefa Kuchni, to idealny przepis na zrealizowanie niezapomnianej uroczystości. Skorzystaj z bogatej oferty imprez okolicznościowych Bistro Merano już dziś! 

Telefon: 779 40 65, 600 931 767
Email: bistromerano@gmail.com

Możesz nas również znaleźć